#

Wirtualny komis MOTO advert

Prowadzenie komisu samochodowego w dzisiejszych czasach to wyzwanie i codzienna trudna praca nad powtarzającymi się problemami. Wirtualny komis MOTO advert jest narządziem które ułatwia wszystkie etapy pracy sprzedawcy samochodów od pozyskania przez sprzedaży samochodu aż po obsługę posprzedażową.

Zalety posiadania wirtualnego komisu MOTO advert!

Wielokanałowość sprzedaży - oszczędzaj czas i pieniądze

Prezentacja oferty w wielu kanałach sprzedażowych jeszcze nigdy nie była tak prosta. Dzięki MOTO advert możesz z jednego miejsca zarządzać publikacją ogłoszeń w wielu serwisach ogłoszeniowych takich jak: Otomoto, Allegro, Gratka, OLX i wiele innych...Analiza konkurencji

Wystawiając ogłoszenie otrzymasz od nas informacje o cenie rynkowej danego pojazdu. Zaoszczędzimy w ten sposób Twój cenny czas, który musiałbyś poświęcić na ręczne przeszukiwanie ofert. Sprawdź w jaki sposób ustalamy cenę.

Genreator dokumentów sprzedażowych

Wprowadzone dane firmy, dodane pojazdy, oraz uzupełniona baza klientów wykorzystywana będziemy do przeprowadzania szybkich transakcji. Dokumenty generowane będą automatycznie na podstawie utworzonych szablonów. Długopis przyda się jedynie do podpisania umów.

Własna strona sprzedażowa

Tworzenie własnej strony internetowej w 5 minut jest możliwe. Wszystkie Twoje pojazdy pojawią się tam natychmiast. Własna strona pozwoli umocnić budowanie własnej marki.
Twoi klienci nie będą rozpraszani ofertami innych komisów.

Aplikacja mobilna

Oferta sprzedaży bez zdjęcia może i jest możliwa, ale sporo osób pominie takie ogłoszenia. Skorzystaj z aplikacji do robienia zdjęć, która przypiszę je do wybranego samochodu! Dodaj tekst lub logo do wybranych fotografii.

Dostęp z każdego miejsca na świecie

Podróże służbowe nie są problemem. U nas nie musisz instalować dodatkowego oprogramowania. Z platforma MOTO advert połączysz się za pomocą przeglądarki na dowolnym komputerze.

Kalendarz spotkań

W kalendarzu możesz umawiać w łatwy sposób wszystkie spotkania. Jeżeli Twój klient kontaktuje się za pomocą portalu internetowego w sprawie konkretnego pojazdu, to z poziomu wiadomości możesz umówić się na spotkanie, a dane do kalendarza załadować automatycznie.

MOTO advert CRM - zarządzanie relacjami

Wykorzystaj narzędzie które umożliwia budowanie długotrwałych związków z klientami. Skorzystaj z systemu, który pozwoli określić potrzeby klienta oraz dostosować na jej podstawie grupę produktów. Na podstawie bieżącej sprzedaży zdefiniujemy profile Twoich klientów, oraz określimy ich przyszłą częstotliwość zakupu, wartość transakcji. Rozwiązanie pozwoli określić, które grupy klientów i w jakim stopniu wpływają na wzrost obrotów firmy.
Zbieraj kontakty automatycznie
Dodaj kontakt ustaw przypomnienia

Masz dodatkowe ppytania?

Jeśli masz dodatkowe pytania na które nie znalazłeś odpowiedzi na naszej stronie prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta poprzez formularz zgłoszeniowy lub poprzez kontakt telefoniczny . Odpiszemy na każdą wiadomość.